Неділя, 18.08.2019
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Львівська область - Форум рибалок Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб вставити картинку в повідомлення скопіюйте напис "IMAGE1" (З'являється після вибору картинки праворуч від огляду, разом із знаками ) і вставте її в те місце де хотіли б бачити картинку!

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: zherekh  
Форум рибалок » Важливо » Накази (Увага НЕРЕСТ-2009) » Львівська область
Львівська область
ribkaДата: Понеділок, 06.04.2009, 12:55 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 215
Статус: Offline
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

11 березня 2009 року м. Львів № 11

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2009 році

Керуючись Постановою КМУ від 28.09.96р. № 1192 „Про затвердження тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, п.п.8.1,8.2,8.3 „Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.99р. № 33, зареєстрованим в Мін’юсті 25 травня 1999р. за №326/3619, п.п. 4.4, 4.14.3, 5.3 „Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу від 15.02.99р. № 19, зареєстрованих в Мін’юсті 28 квітня 1999р. за №269/3562, на підставі рекомендацій наукових установ, з метою охорони відтворення водних живих ресурсів,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити квітень, травень, червень цього року місяцями охорони нерестуючої риби.

2. На території Львівської області в цей період заборонити будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів у такі терміни:
- в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;
- в басейнах рік Західний Буг, Прип’ять, Вісла з 1 квітня по 20 травня;
- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня;
- в придаткових системах водойм з 1 квітня по 30 червня;

3. Як виняток, дозволити любительське рибальство:
3.1 р. Дністер – від місця колишньої поромної переправи біля с. Млиниська до мосту у м. Журавно (Жидачівській район).
3.2 р. Стрий – на лівому березі в межах м. Стрий.
3.3 р. Західний Буг – на правому березі від межі м. Червонограда до автомобільного мосту Сокаль – Жвирка та від межі с. Ульвівок до межі області.
3.4 Водосховище „Добротвір” - на лівому березі р. Західний Буг від 500 метрової зони скидного каналу до 500 метрової зони греблі Добротвірської ТЕС.
3.5 Водосховище „Завадівське” - вздовж бетонної дамби.
3.6 Водосховище „Оселя” - вздовж бетонної дамби.
3.7 Водосховище „Терновиця” – вздовж бетонної дамби та по 200 м по обидві сторони.
3.8 Водосховище „Прилбичі” - вздовж бетонної дамби та по 100 м з обох сторін.
3.9 Водосховище „Гамаліївка” - по береговій лінії від с. Запитів, за винятком незабетонованого берега з боку впадіння р. Яричівка і зони гідротехнічних споруд ТЕЦ-2.

4. У водоймах, що закріплені за районними, міськими колективами обласної ради УТМР, ЛОТМіР „Лісівник”, ТВМіР Західного регіону України дозволити любительське рибальство на спеціально відведених позанерестових ділянках.

5. Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега.

6. Протягом нерестового періоду заборонити проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів та у випадку надзвичайної потреби.

7. Інспекторському складу, іхтіологічній службі довести до відома обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені установи, підприємства та організації про встановлення термінів весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних живих ресурсів та проведення трьохмісячника з їх охорони.

8. Заступнику начальника Львівдержрибоохорони (Антіпенко С.І.) забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони відтворення водних живих ресурсів у весняно-літній період.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління Романчук В.В.


 
Форум рибалок » Важливо » Накази (Увага НЕРЕСТ-2009) » Львівська область
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
+-+-+-+-+





 
Copyright ribka.ucoz.ua © 2019