Неділя, 18.08.2019
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Накази - Форум рибалок Реєстрація Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Щоб вставити картинку в повідомлення скопіюйте напис "IMAGE1" (З'являється після вибору картинки праворуч від огляду, разом із знаками ) і вставте її в те місце де хотіли б бачити картинку!

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: zherekh  
Форум рибалок » Важливо » Накази (Увага НЕРЕСТ-2009) » Накази (НОРМАТИВНІ НАКАЗИ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗАКАРПАТДЕРЖРИБООХОРОНИ)
Накази
ribkaДата: Четвер, 05.11.2009, 11:29 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 215
Статус: Offline
діючі нормативні документи Головного управління Закарпатдержрибохорони, що регулюють
охорону водних живих ресурсів їх використання та відтворення в питаннях рибництва та рибальства,
природоохоронних заходів здійснення і ведення господарської діяльності в межах земель водного фонду

http://zakrib.com.ua/about_us.html


 
ribkaДата: Четвер, 05.11.2009, 11:29 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 215
Статус: Offline
Наказ на осінній нерест в Закарпатті № 73 від 25.08.09р.

Відповідно до ст.38 Закону України "Про тваринний світ" та керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 28.09.96р. №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", пунктами 8.1., 8.2., 8.3 "Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.99 року №33, зареєстрованим у Мінюсті України 25 травня 1999 року за №326/3619, пунктами 3.14., 3.15., 4.4., 4.14.1., 4.14.3., 5.3 "Правил любительського і спортивного рибальства", затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 р. №19, зареєстрованим у Мінюсті України 28 квітня 1999 року за №269/3562, враховуючи гідрометеорологічні умови,рекомендації наукових, природоохоронних установ і спеціалістів, з метою забезпечення і збереження в належному стані середовища перебування, охорони та природного відтворення лососевих видів риби та інших водних живих ресурсів в рибогосподарських водоймах Закарпатської області в 2009 -2010 році
НАКАЗУЮ:

1. Встановити державну заборону на вилов риби у вересні 2009 року - січні 2010 року в зв'язку з нерестом лососевих видів риб у рибогосподарських водоймах Закарпатської області.
2. Забезпечити збереження середовища існування, місць нагулу, нерестування та шляхів міграції лососевих видів риб в рибогосподарських водоймах, річках, водосховищах ( руслового типу ), озерах, новостворених водних об'єктах загального користування, у придатковій системі річок та інших водних об'єктів згідно порядку, встановленому цим наказом та заборонити вилов риби у рибогосподарських водоймах Закарпатської області з 10 вересня 2009 року по 10 січня 2010 року.
3. Протягом періоду нересту лососевих риб заборонити:
3.1. Господарську діяльність на рибогосподарських водоймах, у їх руслах та прибережній охоронній смузі згідно переліку наведеного нижче
3.1.1. Забір піщано - гравійної суміші та річкового каміння з русла та прибережної охоронної смуги рибогосподарських водойм ( за винятком робіт, що здійснюються за державною "Програмою протипаводкового захисту у басейні р.Тиса на період 2006-2015рр.");
3.1.2. Трелювання лісу (рух лісовозів, іншої техніки) гірськими річками та потоками, розміщення верхніх складів у руслах та прибережній смузі рибогосподарських водойм;
3.1.3. Миття автотранспорту в річках, гірських річках, потоках, озерах, водосховищах та їх водоохоронних смуг;
3.1.4. Забруднення рибогосподарських водойм та їх водоохоронних смуг промисловими і господарсько - побутовими стоками та сміттям;
3.1.5. Використання плавзасобів, за винятком суден, що здійснюють патрулювання (рятувальних, державних рибоохоронних та прикордонних органів);
3.1.6. Інші роботи, що спричиняють ( можуть спричинити ) порушення гідрологічного та гідрохімічного режиму водойм.
4. Дозволити любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на окремих ділянках наступних рибогосподарських водойм Закарпатської області: - р. Тиса - від місця впадання р.Тересва с.Бедевля Тячівського району до Вилоцького автотранспортного мосту в с.Вилок Виноградівського району; - р. Тиса - в межах від п/зн №340 до п/зн № 361 по м.Чоп Ужгородського району; - р. Уж - від державного кордону Україна-Словаччина в Ужгородському районі до автотранспортного мосту через р.Уж с.Кострино-с.Люта В.-Березнянського району; - р. Латориця - від державного кордону Україна-Словаччина до автотранспортного мосту "Паланківський" в м.Мукачево; - р. Боржава - від місця впадання у р. Тису с.Вари Берегівського району до автотранспортного мосту на шляху Виноградів-Мукачево в с. В.Комяти Виноградівського району; - на внутрішніх рибогосподарських водоймах загального користування місцевого значення (ставкового, озерного типу) в межах Ужгородського, Мукачівського, Перечинського, Виноградівського адміністративних районів Закарпатської області.
5.Довести цей наказ до відому органів місцевого самоврядування, Закарпатського облводгоспу, управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, державної екологічної інспекції в Закарпатській області, Закарпатського обласного управління лісового господарства, адміністрацій об'єктів природозаповідного фонду Закарпатської області, інших зацікавлених установ та організацій.
6. У взаємодії ( за їх згодою ) з органами місцевого самоврядування, Закарпатським облводгоспом, управлінням охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, державною екологічною інспекцією в Закарпатській області, Закарпатським обласним управлінням лісового господарства, адміністраціями об'єктів природозаповідного фонду Закарпатської області, правоохоронними органами, державною прикордонною службою України (на прикордонних річках ), іншими зацікавленими установами і організаціями розробити та здійснювати заходи в частині організації та проведення спільних рейдів з питань нерестуючої риби , інших водних живих ресурсів та перевірок середовища їх перебування.
7. Даний наказ довести до відома громадськості шляхом його оприлюднення в засобах масової інформації. Зобов'язати інспекторів рибоохорони організувати в закріплених районах проведення роз'яснювальної роботи серед місцевого населення, в навчальних закладах , щодо охорони нерестуючої риби та інших водних живих ресурсів ,охорони середовищ їх існування та нересту, умов міграції.
8. Начальникам Боржаво-Тисянського, Ужанського, Верхньолаторицького відділів забезпечити:
8.1. Контроль за нерестом лососевих видів риби та шляхами міграції риби до місць нерестовищ, дотримання вимог чинного законодавства щодо забезпечення проходу мігруючої риби до нерестовищ через гідротехнічні споруди, які збудовані на рибогосподарських водоймах;
8.2. Щоденно аналізувати стан здійснення рибоохоронної роботи та щотижнево інформувати управління Закарпатдержрибоохорони про проведену роботу. У випадку виявлення грубих порушень або необхідності оперативного втручання, інформувати протягом 12 годин.
9. Залучити до оперативної роботи іхтіологів управління, забезпечити збір необхідної іхтіологічної інформації щодо нересту риби та розмноження інших водних живих ресурсів, стану нерестовищ та інших ділянок водойм - середовища їх перебування; станом на 1-е число кожного місяця надсилати до Держкомрибгоспу ( м.Київ ) інформацію про хід нересту.
10. Заступнику начальника управління Закарпатдержрибоохорони та завідуючому сектором юридичного та кадрового забезпечення здійснювати перевірки стану організації та ефективності рибоохоронної роботи відділів управління під час нересту риби.
11. Інспекторському складу територіальних відділів рибоохорони звернути особливу увагу: - на попередження та недопущення спроб трелювання та вивезення лісо - продукції гірськими річками та потоками, розміщення і складування лісо - продукції в межах прибережних захисних смуг; - на широке залучення громадських організацій та громадських інспекторів рибоохорони в питаннях виявлення та протидії по засміченню і захаращенню русел річок, прибережних захисних смуг відходами виробництва (тирса, ліс.продукція, буд.матеріали і т.п.), побутовими відходами; - на дотримання вимог п.9.4. "Правил промислового рибальства в рибогосподарських об'єктах України"; - на дотримання вимог природоохоронного законодавства під час здійснення господарської діяльності, пов'язаної з виконанням робіт на об'єктах державної Програми протипаводкового захисту у басейні р.Тиса на 2006-2015рр. та програми ліквідації наслідків літньої повені 2008 року, що будуть проводитись в період осінньо-зимового нересту лососевих видів риб.
12. Оперативний контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Управління.
13. Ознайомити з цим наказом особовий склад відділів Управління Закарпатдержрибоохорони під підпис.
14. Загальний контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник Головного управління Закарпатдержрибохорони А. Л. Сорокін 
ribkaДата: Четвер, 05.11.2009, 12:10 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 215
Статус: Offline
Наказ про встановлення заборони лову риби на зимувальних ямах

Наказ № 87 від 20.10.2009р. "Про встановлення заборони вилову водних живих ресурсів та проведення господарських робіт на зимувальних ямах у 2009-2010рр."

Згідно ст.ст.37,38 Закону України "Про тваринний світ" та у відповідності ст. 46 Постанови Кабінету Міністрів України №1192 від 28.09.1996 р.; п.9.13, п. 9.14, п.9.14.6., п. 9.14.7, ст..9 "Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України" затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.99 року №33, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за №326/3619; п. 4.14.3 ст.4 "Правил любительського і спортивного рибальства", затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 р. №19 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року за №269/3562, з метою забезпечення охорони зимівлі водних живих ресурсів,

н а к а з у ю:

1. Заборонити вилов риби та інших водних живих ресурсів та проведення господарських робіт на зимувальних ямах рибогосподарських водних об'єктів у Закарпатській області з 01 листопада 2009 року по 10 березня 2010 року, згідно переліку:

р. Тиса
1) Ділянка річки від пограничної вишки перед м. Тячів вниз по течії 200 м Тячівський р-н, - 1,2 га;
2) Ділянка річки від автомобільного мосту через р.Тиса (с. Вишково) вверх по течії 100 м і вниз по течії 150 м. Хустський р-н, - 0,8 га;
3) Ділянка річки від автомобільного мосту через р.Тиса (с. Велятино) вверх по течії 100м і вниз по течії 100 м Хустський р-н, - 0,5 га;
4) Ділянка річки 100 м вверх від залізничного мосту через р. Тиса (ур. Старе Село) до 100 м вниз по течії від автодорожнього мосту через р. Тиса (Теківський міст) поблизу м. Виноградова - 0,5 га;
5) Ділянка річки Тиса від залізнодорожнього мосту (Королівський) с. Веряця Виноградівського р-ну вверх по течії 200 м - 0,7 га.( урочище "Марія Тереза");
6) Ділянка річки, що знаходиться між селами Теково і Сасово на початку старого русла "Тепла Яма" поблизу колишньої насосної станції УОС і ПС, Виноградівський р-н, - 0,6 га.
7) Ділянка річки, що знаходиться між с. Теково (нище 1км) і с. Чорнотисово і Сасово на початку старого русла "Тепла Яма" поблизу колишньої насосної станції УОС і ПС, Виноградівський р-н, - 0,6 га.
8) Ділянка річки поблизу с. Нове Село навпроти "Огородньої бригади" від ур. " Естінко" вверх по течії 200 м до с. Фанчіково, Виноградівського р-н - 0,4 га.

р. Уж
1) Ділянка річки, що знаходиться навпроти смт. Великий Березний (В.Березнянський район) - 1 га;
2) Ділянка річки навпроти с. М. Березний (навпроти монастиря) В. Березнянський район - 0.3 га.
3) Ділянка річки нижче 1 км від с. Дубриничі (брід) до залізн. насипу (водовідливи) на початку с. Зарічево Перечинського району - 1,0 га;
4) Ділянка річки від санаторію "Скалка" до греблі в с. Камяниця Ужгородського району - 1,0 га;
5) Ділянка річки 300 м вище по течії від мосту "Оріховського" в сторону с. Невицьке Ужгородського району - 0,4 га;
6) Ділянка річки в районі пішохідного мосту "Боздошський" м. Ужгород вверх по течії 200 м і в низ по течії 300 м - 0,5 га;
7) Ділянка річки навпроти с. Сторожниця (початок очисні споруди консервного заводу) вниз по течії до державного кордону - 1,5 га.

р. Латориця
1) Ділянка річки, що знаходиться навпроти АЗС "POLATA" межах с. Сусково Свалявського р-ну - 0,3га;
2) Ділянка річки, що знаходиться нижче с. Сусково навпроти естакади, довжиною 200 м Свалявського р-ну - 0,4га;
3) Ділянка річки від залізнодорожнього мосту поблизу с. Пасіка Свалявського р-ну вверх 50м і вниз по течії 100 м - 0,3 га;
4) Ділянка річки від автомобільного мосту поблизу с. Пасіка Свалявського р-ну вверх і вниз по течії 100 м 0,4 га;
5) Ділянка річки в межах с. Неліпино Свалявського р-ну, у місці впадіння р. Вичі у р. Латорицю - 0,2 га;
6) Ділянка річки вниз по течії від газопроводу 1 км (між сан. Карпати та смт. Чинадієво) Мукачівського р-ну -1 га;
7) Ділянка річки, що знаходиться 50 м вверх по течії від газопроводу (в межах смт. Чинадієво) Мукачівського р-ну -1 га;
8) Ділянка річки, що знаходиться напочатку смт. Чинадієво (навпроти АЗС) вниз по течії протяжністю 200 м Мукачівського р-ну -0.3 га;
9) Ділянка річки, що знаходиться 200 м вверх по течії від підгорянського автомобільного с. Кольчино Мукачівського р-ну -0.5 га;
10) Ділянка річки, що знаходиться 500 м вниз по течії від паланківського автомобільного (від місця впадіння "коропецького каналу", протяжністю 1км) м.Мукачево - 2 га;
11) Ділянка річки 200м вверх від автомобільного мосту через р.Латориця (хут.Ремети,с. М.Геївці) вниз по течії до кінця урочища "Переш" - 3,5 га;
12) Ділянка річки 500 м вверх по течії від автодорожнього мосту на м. Чоп навпроти с. Червоного до місця впадіння в р. Латорицю
13) Ділянка річки 200 м вниз по течії від автодорожнього мосту на м. Чоп і вниз по течії до пішохідного мосту ДПС через р. Латориця (спостережна вежа) - 2,5 га.

р. Боржава
1) Ділянка річки вище 1км від понтонного мосту с. Квасово і до кінця лісного масиву (поблизу насосної станції) с. Нижні Ремети Берегівський район - 3га -6 ям;
2) Ділянка річки від автодорожнього мосту с. Бене - вниз по течії до "старого млина", - 200м нижче за високовольтною лінією електропередач, с. Боржава Берегівського району - 1,2 га;
3) Ділянка річки від мосту в с. Вари Берегівського району і 2 км вище по течії до навпроти стадіону, знаку закінчення села - 0,6 га.

р. Ріка
1) Ділянка річки від автомобільного мосту через р.Ріка (м. Хуст) вниз по течії до місця впадіння її в р.Тису Хустський р-н, - 1,5га.

р. Тересва
1) Ділянка річки між с. Красна і с. Дубове (хутір Вітерна на повороті річки, під горою), Тячівський р-н, - 0,1 га.
2) Ділянка річки Тересва під пішохідним мостом через неї між смт. Дубове і с. Калини, Тячівський р-н, - 0,13 га.
3) Ділянка річки між с. Калини і с. Ганичі, Тячівський р-н, - 0,1 га.
4) Ділянка річки 1 км вниз по течії від автомобільного мосту через неї в с. Нересниця, Тячівський р-н, - 0,1 га.
5) Ділянка річки між с. Вільхівці та с. Терново, Тячівський р-н, - 0,17 га.
6) Ділянка річки між с. Терново та с. Крива, Тячівський р-н, - 0,2 га.
7) Ділянка річки нижче с. Крива, Тячівський р-н, - 0,11 га.
8) Ділянка річки 50 м вниз по течії від автомобільного мосту через неї в с. Тересва, Тячівський р-н, - 0,2 га.

р. Теребля
1) Ділянка річки від автомобільного мосту через р. Теребля (с. Буштино) вверх і вниз по течії 100 м Тячівський р-н, - 0,3га.

р. Іршава
1) Ділянка річки від автомобільного мосту через р. Іршава до с. Лози Іршавського району вниз по течії 500 м, - 0,2га;
2) Ділянка річки від автомобільного мосту через р. Іршава до с. Лози вниз по течії 1км поблизу газової труби, Іршавського району, - 0,2га.

р. Вича
1) Ділянка річки , що знаходиться біля залізничного мосту вверх по течії 50 м поблизу с. Саівка Свалявського р-ну - 0,1га;
2) Ділянка річки вище залізничного мосту вверх по течії 250 м поблизу с. Сасівка Свалявського р-ну 0,1 га.

р. Пиня
1) Ділянка річки між с. Голубине та с. Солочин Свалявського району (кінець с. Голубине та початок с. Солочин).

р. Визниця
1) Ділянка річки, що знаходиться 100 м вище впадіння її в р. Латорицю м. Мукачево - 0,1га.

2. Інспекторському складу забезпечити належну охорону місць зимування водних живих ресурсів, створити пункти спостереження за їх зимівлею з залученням громадських інспекторів, членів мисливсько-рибальських товариств.
3. Завідувачу сектором іхтіології та контролю управління Великопольському І.Й. розробити заходи по запобіганню явищ задухи та загибелі риби в зимовий період 2009-2010 роки.
4. Оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені підприємства, державну адміністрацію та органи місцевого самоврядування,громадські організації про встановлення заборони на вилов водних живих ресурсів на зимувальних ямах та на проведення господарських робіт в межах ділянок ям без погодження з державними органами рибоохорони згідно з ст. 46 Постанови Кабінету Міністрів України №1192 від 28.09.1996 р., п. 9.14, п. 9.14.6, п. 9.14.7, ст. 9 "Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України".
5. Систематично, станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця, подавати Держкомрибгоспу інформацію про стан зимівлі водних живих ресурсів у підконтрольних водних об'єктах (провідний спеціаліст Гомокі І.І.).
6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник Головного управління
Закарпатдержрибохорони А.Л. Сорокін


 
Форум рибалок » Важливо » Накази (Увага НЕРЕСТ-2009) » Накази (НОРМАТИВНІ НАКАЗИ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗАКАРПАТДЕРЖРИБООХОРОНИ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
+-+-+-+-+

 
Copyright ribka.ucoz.ua © 2019